Najczęściej zadawane pytania

 1. Czym się różni tradycyjny film ślubny od nowoczesnego?
  Tradycyjny film ślubny jest przede wszystkim reportażem – jego najważniejszym zadaniem jest dokładne przedstawienie wydarzeń, które mają miejsce w dniu ślubu. Taki rodzaj filmowania charakteryzuje się statyczniejszą formą filmu z wieloma elementami pokazanymi na żywo. Film nowoczesny jest artystyczną formą przedstawienia wydarzeń w dniu ślubu. Wiele wydarzeń jest przedstawionych w krótszej formie, dzięki czemu film się ogląda przyjemniej. Dynamiczny montaż sprawia, że film się nie dłuży i podoba się wszystkim. Ze względu na potrzebę nagrania wielu różnorodnych ujęć nowoczesne filmy ślubne są krótsze od tradycyjnych. Nie oznacza to jednak, że nowoczesny film ślubny musi być krótki – przy większej liczbie operatorów na weselu jesteśmy w stanie wydłużyć czas jego trwania.
 2. Czym jest “teledysk ślubny”?
  Teledysk ślubny to skrót z najważniejszych momentów wesela. Trwa on najczęściej do 5 minut i to właśnie ten teledysk jest publikowany najczęściej w mediach społecznościowych.
 3. Czy pobieracie zaliczkę lub zadatek?
  Nigdy nie pobieraliśmy zaliczek ani zadatków. W celu rezerwacji terminu podpisujemy umowę, która jest gwarantem wykonania usługi dla obydwu stron.
 4. Ile będziemy czekać na odbiór naszego filmu i zdjęć?
  W zależności od miesiąca ślubu czas oczekiwania wynosi od 2 do 6 miesięcy. Wesela z takich miesięcy sierpień i wrzesień staramy się zrealizować najpóźniej do końca grudnia.
 5. W jakich godzinach będziecie na naszym na weselu?
  Przygotowania Pary Młodej zaczynamy maksymalnie 4 godziny przed ślubem. Na weselu jesteśmy do końca oczepin, nie mamy sztywnych godzin – jeśli oczepiny się przeciągnięte to my również zostaniemy trochę dłużej.
 6. Jak zarejestrujecie dźwięk na naszym ślubie i weselu?
  Korzystamy z profesjonalnych, zewnętrznych rejestratorów dźwiękowych, które zapewniają dźwięk najwyższej jakości. Jeśli planujecie ślub w plenerze to jako dodatkowe zabezpieczenie użyjemy bezprzewodowych mikroportów na klapie marynarki Pana Młodego.
 7. Czy zrobicie nam zdjęcie z zimnymi ogniami?
  Tak, jeśli macie życzenie to możemy bezpłatnie przygotować wszystko do wykonania takiego zdjęcia na weselu.
 8. Ile będzie wynosił koszt dojazdu na nasze wesele?
  Koszt dojazdu jest elastyczny i zawsze wyliczany indywidualny. W promieniu 100 km od Kozienic najczęściej nie doliczamy dodatkowych kosztów. 
 9. Gdzie na wesele najdalej możecie dojechać?
  To zależy gdzie nas zaprosicie 🙂
 10. Gdzie wykonamy naszą sesję ślubną?
  Nie mamy stałych miejsc, gdzie wykonujemy sesję. W zależności od Waszych upodobań możemy przedstawić kilka propozycji jak na przykład sesja w szklarni lub sesja w lesie. Jeśli macie swoje pomysły – z chęcią je zrealizujemy.
 11. Ile będzie trwał nasz zmontowany film ślubny?
  W zależności od wybranego przez Was pakietu film ślubny będzie trwał od 30 do 180 minut.
 12. Ile otrzymamy zdjęć ze ślubu i wesela?
  Oddajemy około 500 obrobionych zdjęć. Nie usuwamy jednak podczas selekcji zdjęć celowo tak, aby wyszło ich równe 500. Jeśli na weselu będzie się dużo działo i będą atrakcje warte uwiecznienia to tych zdjęć może być nawet 700.
 13. Ile może trwać nasza sesja ślubna?
  Jeżeli jest to standardowa sesja wykonana w okolicach Kozienic to trwa ona od godziny do trzech. Jeśli razem wyjedziemy nad morze, w góry czy za granicę to wówczas wszystko jest ustalane indywidualnie.
 14. Ile otrzymamy zdjęć z sesji?
  Efektem standardowej sesji ślubnej jest około 50 obrobionych zdjęć.
 15. Czy posiadacie drona?
  Jak najbardziej usługa filmowania dronem znajduje się w naszej ofercie. Niektóre z oferowanych przez nas pakietów zawierają automatycznie filmowanie z drona w cenie. W przypadku innych pakietów istnieje możliwość dodania tej usługi. Filmowanie z drona jest jednak bardzo uzależnione od warunków pogodowych takich jak śnieg, deszcz czy silny wiatr. W niektórych miejscach w Polsce latanie z drona jest zakazane – są to najczęściej okolice lotnisk i obiektów wojskowych lub rządowych.

Stwórz wymarzony ślub

Skontaktuj się z nami